Z pohledu realitních makléřů

Proč realitní makléř prodá nemovitost výhodněji než klient sám?

Z pohledu realitních makléřů

Každý z nás je odborníkem jen na něco.

Můžeme si myslet, že zvládneme úplně všechno, a když se hodně snažíme, tak to také zvládneme. Otázkou, je jestli by to někdo zvládl lépe. Já obchodu rozumím, umím i dobře prodat. Ale když si jdu koupit dražší elektroniku, nechám si od prodavače poradit. Je tam přeci od toho, aby znal všechny technické parametry, a dle mých potřeb mi dobře poradil. Pokud to zrovna není blb, který chce jen rychle prodat. To máme ovšem v každém oboru, jsme hold takové lidské bytosti. My si můžeme, ale vybrat u koho budeme nakupovat, s kým budeme spolupracovat, kdo nám vyvrtá zub, asi s tím nepůjdu k praktikovi.

 

Můžete se podívat, jak se na to díváme my realitní makléři.

Viděla jsem a slyšela spoustu příběhů, kdy si lidé mysleli, že prodej nemovitosti zvládne úplně každý. Některé ty konce nebyli vůbec veselé, u některých jsem raději mlčela, protože jim přeci nezkazím tu radost z domněnky, jak dobře prodali, ale pravda je trochu jinde.

Přečtěte si také

Věcné břemeno
Případová studie prodeje nemovitosti
Michaela Panochová

Prodej nemovitosti s věcným břemenem na dožití

Případová studie Prodej nemovitosti s věcným břemenem na dožití – Příběh nečekaných zvratů. Následující článek vypráví příběh jedné prodejní transakce, která se komplikovala kvůli nečekanému

Číst více »