Realitní makléřka

Michaela Panochová

Realitní makléřka

Více o mně

Ráda si zajdu na dobré kvalitní jídlo než do fastfoodu, tak i já se snažím svým klientům nabízet kvalitní služby. Tak jako se kuchař věnuje přípravě svého jídla, tak i já věnuji čas přípravě nemovitosti před prodejem. I u jídla reagují nejdříve naše smysly, podle toho jak je pokrm naservírovaný na talíři, a tak se snažím, aby nabídka Vaší nemovitosti vypadala co nejlépe a vyzařovala ty nejlepší emoce.

V realitním světě se pohybuji od roku 2007 a úspěšně jsem uzavřela přes 300 obchodů s tím je spojeno mnoho zkušeností a řešení i nečekaných problémů, vždy se zdárným ukončením obchodu.

Jsem velmi empatický člověk a velmi dobře umím pochopit, některé Vaše obavy spojené s prodejem Vaší nemovitosti. Vždyť to je možná, Váš první prodej nemovitosti, se kterou máte životní pouto. A proto si nejdříve pojďme v klidu sednout ke kávě či čaji, prozraďte mi své představy a podle toho zvolíme strategii prodeje Vaší nemovitosti.

To co jsem se ve škole nenaučila, hledala jsem jinde.

Vzdělávání bylo pro mně, vždy nejlepší investicí

A co jsem se naučila v mládí, využívám dodnes

V mládí jsem hodně malovala, dnes to mám jako relax. Při malování a kreslení jsem se hodně naučila a sama bych nikdy neřekla, že i tyto dovednosti se mi budou hodit v realitách. Díky tomu jsem se naučila trpělivosti, kterou nyní používám s klienty. Práce s lidmi není vždy, tak jak bychom si sami představovali. Svou kreativitu a smysl pro detail, využívám k precizní a efektivní prezentaci nemovitosti, tak aby fotografie zaujmuly i emočně. Jak bude vypadat videoprohlídka, je vždy na mně. Vymýšlení scénářů je pro mě jako malovat obraz na plátno. Musíte mít totiž určitou představivost, jak nanášet barvy, aby výsledek vaší představy, co  máte v hlavě, byla přenesena na plátno, tak aby byl výsledek celistvý, zajímavý a měl v sobě určitou krásu.

Dále mě zajímá psychologie, komunikace, obchodní dovednosti. Absolvovala jsem několik kurzů a získala jsem certifikaci v NLP Praktikant (neurologické programování). A co nenajdu na kurzech, to si najdu v knížkách.

Díky těmto dovednostem jsem mohla být v tehdejší kanceláři M&M reality, kde jsem pracovala 10 let a dost jsem se naučila i tam, v TOP 10 nejlepších makléřů.

Osvědčení realitní makléř